O nas

Jesteśmy młodym zespołem posiadającym kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw. Prowadzimy księgowość w formie pełnych ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najnowsze i sprawdzone oprogramowanie. Podatkową księgę przychodów i rozchodów, ryczałt oraz kadry i płace przy zastosowaniu programów dostarczanych przez firmę Reset2 Oprogramowania sp. z o.o. sp.k., natomiast pełną księgowość za pomocą programu Sage Symfonia 50cloud dostarczanego przez firmę Sage sp. z o.o. Oprócz powyższych programów posiadamy również doświadczenie w obsłudze programów księgowych dostarczanych przez inne firmy na rynku m.in. Wapro Fakir, pakiet programów księgowych od firmy Insert itd. w związku z tym bez najmniejszych problemów możemy prowadzić księgowość klientów, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług na dostarczanych przez siebie programach np. w przypadku korzystania z połączonych baz danych programów sprzedażowych z programem księgowym.

Ofertę naszego biura kierujemy do osób, którzy pragną skoncentrować się na rozwoju firmy nie tracąc przy tym czasu na samodzielne zajmowanie się rozliczeniami podatkowymi. W dobie dynamicznych zmian podatkowych i zasad rozliczania dochodów aktualizujemy naszą wiedzę podczas licznych szkoleń.  Dodatkowo oferujemy naszym klientom doradztwo podatkowe oraz szereg działań i analiz z zakresu optymalizacji podatkowej.

Celem naszej firmy jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych oraz kadrowych poprzez rzetelne wykonywanie zleconych nam przez klientów zadań. Świadczymy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Jesteśmy elastyczni i gotowi na negocjację warunków współpracy tak, aby świadczone przez nas usługi były zgodne z wymaganiami oraz potrzebami naszych klientów. Chcemy pomagać klientom w rozwoju ich biznesów poprzez rzetelne prowadzenie księgowości i kadr oraz fachowe doradztwo z zakresu prowadzonej przez nas działalności. Każda firma, która nam zaufa może liczyć na indywidualne podejście i nasze pełne zaangażowanie.

Co nas wyróżnia:

  • Atrakcyjne ceny usług,
  • Szybkie terminy realizacji usług,
  • Dogodna lokalizacja (5 minut od Rynku i parking pod biurem),
  • Zaangażowanie w sprawy klientów,
  • Indywidualne podejście do każdego klienta,
  • Otwartość na zadania oraz wymagania stawiane przez naszych klientów